Voimapaikkojen Suojelija -koulutus, Högbergetin luola

Högbergetin luola Kirkkonummella ympäristöineen on huikea voimapaikka. Ryhmässä energiat kumuloituvat ja aistiminen on helpompaa. Kuulin kutsun kutsua ryhmä koolle 8.8. astrologisen kuvion Leijonaportin todella vahvassa energiassa.

Resonoiko tämä kanssasi? Hyödyntää 8.8. huikeaa energiaa ja avautua Högbergetin luolan ihmeille? Olen ohjannut siellä ja sen lähiympäristössä ryhmiä vuosia.

Mitä saat kurssilta?
– avaudut syvemmälle yhteydelle äiti/isä maan eli Gaia/Gaius energioihin
– elementit sinussa pääsevät harmonisoitumaan ja luot näin uutta perustaa elämällesi
– Högbergetin luolaan ja sen lähelle avataan energeettinen vihkimystila, jossa oleminen avaa sinua sille, kuka oikeasti olet. Ja avaa yhteyksiäsi. Sekä sinussa olevaa potentiaalia käyttöösi.
– laskeutat sielusi huikeita energioita kehoosi
– sielu, mieli ja kehoyhteys täydentyy ja eheytyy
– eheytät sieluspiraaliasi
– päivitätä ja avaat yhteyksiäsi kosmokseen ja voimapaikkoihin, erityisesti Lapin pyhiin paikkoihin
– aktivoit sydämesi pyhää tilaa, todellista voimapaikkaasi
– esi-isien ja esiäitien perintö. ´Saamme ryhmässä vapautusta ja armoa sukukarmaan ja taakkasiirtymään. Avaudut myös sille, mitä hyvää saat suvuistasi. Tämä voimallinen seremonia voi luoda ja tuoda ihmeitä.
– mitä toivot tältä kurssilta itse.

Sanni kanavoi kurssin kokonaan, joten saat juuri sitä, mikä tarvitset. Kurssin alussa voit myös esittää omia toiveitasi, joko ääneen tai meditaatiossa.

Tämä on todellinen seikkailukurssi, jossa kaikki on synkronismissa. Otamme vastaan sen, mikä tulee, säätä myöten. Varauduthan siis sään mukaisella vaatetuksella. Kuljemme intuition johdattamina, joten muutoksia saattaa tulla vielä kurssillakin.

Mukaan tarvitset: istuinalustan, sillä luolassa maa on kylmä, hyvät kallioilla ja luonnossa kävelyyn sopivat jalkineet, ulkoiluun sopivat ja säänmukaiset vaatteet, mahdollisesti aurinkolasit ja rasvaa, muistiinpanovälineet, eväät ja juotavaa. Ja mikä muu kutsuu sinua. Lopetusaika on joustava. Lopetamme, kun olemme valmiit.

Mitään ennakkotietoja tai osaamista ei tarvita kurssille. Halu uudistua ja avautua uudelle riittää. Koska kanavoin kurssin läsnä oleville, on kurssi juuri sinulle ja muille osallistujille räätälöity. Osan aikaa istumme ja meditoimme. Sää vaikuttaa tähän kurssiin, mutta koska kuljemme ohjauksessa, on kaikki juuri niin kuin palvelee kaikkien parasta.

Kurssin hoidot jatkuvat kolmena kurssia seuraavana yönä, joten tältäkin kantilta tästä tulee voimallista.

Voit halutessasi tulla kurssipaikalle kyydissäni Tolsan juna-asemalta.

Tästä tulee yksi kesän kohokohtia!
Kurssin hinta on 188 e, ennakkomaksajan hinta 150 e 21.6. mennessä maksaville.

Jos haluat tutustua syventää yhteyttä enkeleihin, suosittelen lämmöllä kirjojeni lukemista ja meditaatioideni kuuntelemista.

Seuraavat kurssit:
Hoidot:
Meditaatiot:
Kirjat ja kortit:
Tauluja myynnissä:
Sannista:
Hinnastoon:
Ota yhteyttä: